Μάρκους Ράσφορντ: Ο ήρωας της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Νέβιλ, έχει μεγάλη διεκδίκηση μετά τα γκολ εναντίον της Λίβερπουλ

Αυτή είναι η άποψη του θρύλου Gary Neville, ο οποίος σχολίαζε το παιχνίδι.

Ο Ράσφορντ πήρε την πρώτη του έναρξη στην Πρέμιερ Λιγκ το 2018 με τον Άντονι Μαρσιάλ να τραυματίζεται και ο Τζέσι Λίνγκαρντ έπεσε στον πάγκο.

Ο Βρετανός διεθνής άνοιξε το σκορ μετά από 14 λεπτά, νικώντας τον αμυντικό της Λίβερπουλ, Τρεντ Αλεξάντερ-Άρνολντ, έναν-έναν και συντρίβοντας τον επιδέξια τερματοφύλακα Λόρις Κάριους.

Λιγότερο από 10 λεπτά αργότερα ο Ράσφορντ είχε άλλο, αυτή τη φορά το σουτ του απέκρουσε τον άτυχο Αλεξάντερ-Άρνολντ για να αφήσει για άλλη μια φορά τον Κάριους αβοήθητο στο γκολ της Λίβερπουλ.

Οι οπαδοί της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ αποκαλύπτουν τον πραγματικό λόγο αποβολής του Πολ Πογκμπά από τη Λίβερπουλ

Σάββατο, 10 Μαρτίου 2018

Ο Πολ Πογκμπά έμεινε εκτός της αποστολής της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με τη Λίβερπουλ και οι οπαδοί πιστεύουν ότι ξέρουν γιατί

Παίξτε slideshow 1 από 12

Υπήρξαν προτάσεις ότι ο Μάρκους Ράσφορντ δεν έχει μέλλον στη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, αλλά επέστρεψε στο παιχνίδι γιατί αυτό είναι ένα απολύτως υπέροχο φινίρισμα

Ο Γκάρι Νέβιλ στο αστέρι της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Μάρκους Ράσφορντ

Ο Νέβιλ λέει ότι ο Ράσφορντ, του οποίου το μέλλον αμφιβάλλει λόγω της έλλειψης χρόνου παιχνιδιού, έχει δώσει μια τέλεια απάντηση.

Στον πρώτο στόχο, ο Νέβιλ είπε: «Είναι τόσο απλό το ξεκίνημα, πρέπει να πω.

& ldquo; Έκανε τρέξιμο πίσω από τον Αλεξάντερ-Άρνολντ σε αυτά τα πρώτα 10-15 λεπτά και ο μπακ δεν τα κατάφερε.

& ldquo; Μόλις τον πάρει στο κουτί, είναι σε μπελά, μεγάλο πρόβλημα.